Par mums

Pārsteidzošs rezultāts un lielisks noskaņojums ir garantēts!

Pecnumuriem.lv ir Latvijā dibināts uzņēmums. Mēs piedāvājam iegādāties “Dari pats” jeb DIY (Do It Yurself) mākslas komplektus jūsu radošām izpausmēm.

Mūsu specializācija – krāsojamās gleznas dažādām gaumēm, kas ļauj radīt īstu mākslas šedevru bez īpašām iemaņām. Krāsojamās gleznas ir numurētu attēlu sagataves uz audekla, jums atliek vien izkrāsot laukumus ar noteiktu krāsu, baudīt procesu un gūt gandarījumu par galarezultātu.

Mūsu vīzija un misija
Katru dienu mēs saskaramies ar problēmām un dzīves pārbaudījumiem, kas bieži vien izraisa paaugstinātu stresa līmeni, iekšēja nemiera stāvokli un nomāktu noskaņojumu. Pievēršanās savam iecienītākajam hobijam palīdz nomierināties un uzlabot noskaņojumu. Krāsojamās gleznas jeb gleznas pēc numuriem ir sava veida mākslas terapija, kas veicina labsajūtu un mazina stresa līmeni, padara cilvēkus mierīgākus un laimīgākus.

Mūsu uzņēmuma misija ir piedāvāt augstas kvalitātes “Dari pats” jeb DIY (Do It Yurself) mākslas komplektus. Krāsojamajo gleznu katalogā ir iedvesmojoši motīvi dažādām gaumēm, kurus ir radījuši pasaulē slaveni mākslinieki. Mūsu katalogā jūs atradīsiet gan gleznas pēc numuriem pieaugušajiem, gan arī krāsojamās gleznas bērniem, kas noteikti ieinteresēs un aizraus jūsu bērnu, liekot aizmirst par spēlītēm telefonā vai planšetdatorā. Katrs no jums var kļūt par īstu mākslinieku, jo viss nepieciešamais ir jau iekļauts krāsojamās gleznas komplektā.

Kāpēc ir vērts pamēģināt gleznas pēc numuriem?

  • Tas ir ātrs un salīdzinoši lēts veids, kā uzlabot noskaņojumu un mazināt stresu. Krāsojamās gleznas palīdz atslābināties, veicina koncentrēšanās spējas un ceļ pašapziņu. Gleznas pēc numuriem ļauj jums radoši izpausties un atklāt mākslas brīnumaino pasauli.

  • Mēs regulāri izstrādājam jaunus gleznu sižetus un papildinām preču klāstu, lai katrs no jums varētu izvēlēties sev tīkamāko krāsojamo gleznu un izbaudīt māklas darba radīšanas procesu.

  • Krāsojamās gleznas komplektā ir tikai augstākās kvalitātes materiāli, kas garantē lielisku rezultātu. Komplekta sastāvā ir veselībai drošas, hipoalerģiskas akrila krāsas.

  • Gleznas pēc numuriem kļūs par lielisku hobiju jums un visai jūsu ģimenei. Gatavu darbu jūs varat izmantot sava interjera papildināšanai vai kādam uzdāvināt. Ja jūs meklējat oriģinālu un noderīgu dāvanu, krāsojamās gleznas mākslas komplekts ir lieliska ideja dāvanai.

  • Gleznas pēc numuriem jūs varat ērti iegādāties mūsu interneta veikalā. Mēs parūpēsimies par to, lai jūsu pasūtījums tiktu ātri piegādāts visā Latvijas teritorijā un citviet Eiropā.

Apskatiet visas krāsojamās gleznas mūsu katalogā. Mēs esam sagrupējuši gleznas dažādās kategorijās, lai jums būtu ērtāk atrast vēlamo sižetu.
Nešaubieties ne mirkli, arī jūs varat radīt īstu mākslas šedevru!