PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu, izlasiet un akceptējiet zemāk pievienotos svarīgākos preču iegādes noteikumus, kurus sagatavojis uzņēmums SIA “MEDIA EKSPERTI” (vienotais reģ.Nr. 40103638163):

 1. Ņemot vērā, ka piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē.
 3. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (21%). Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas ir norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, ja vien Pārdevējs neveic īpašas akcijas mārketinga stratēģijas ietvaros.
 4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu jāveic priekšapmaksu 100% apmērā.
 5. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties, izmantojot interneta banku vai veicot bankas pārskaitījumu.
 6. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klients varētu saņemt instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamos dokumentus.
 7. Pasūtot preci, piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Cielavu iela 16A, Kalngale (Ādažu nov, Carnikavas pag, LV-2163); ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem; komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek noteikts preces pasūtījuma laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.
 8. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad saņemts paziņojums, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai.
 9. Preces lietošanas instrukcija pēc preces saņemšanas tiek nosūtīta klientam uz e-pasta adresi. Gadījumā, ja klientam ir nepieciešama preces lietošanas instrukcija izdrukātā veidā, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@pecnumuriem.lv
 10. Pirms iegādātās preces lietošanas sākuma, lūdzu, rūpīgi izlasiet preces lietošanas instrukciju. Lietojiet preci tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka, atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā, “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Saglabājiet preces oriģinālo iepakojumu, lai varētu izmantot atteikuma tiesības atbilstoši Distances līguma noteikumiem. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@pecnumuriem.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to mūsu noliktavā: Sesku ielā 63-53, Rīgā, LV-1082 vai arī nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz pasta adresi: SIA “MEDIA EKSPERTI”, Cielavu iela 16A, Kalngale (Ādažu nov, Carnikavas pag, LV-2163).

Sūdzību un ārpus tiesas strīdu izskatīšanas kārtība.

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@pecnumuriem.lv vai rakstveidā, nosūtot uz pasta adresi SIA “MEDIA EKSPERTI”, Cielavu iela 16A, Kalngale (Ādažu nov, Carnikavas pag, LV-2163). Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu, savukārt jūs nepiekritīsiet tam, ka sūdzība ir atzīta par nepamatotu, jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpus tiesas strīda risināšanu, norādot:

 • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
 • iesnieguma iesniegšanas datumu;
 • strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpus tiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpus tiesas strīdu risinātājiem:

 • informācija par strīdu risināšanas procesu:

www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

 • informācija par ārpus tiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi:

www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

 • informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Norāde uz SIT platformu:

https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, ja preci iegādājas juridiskas personas.

Ievērojot Latvijas Republikas normatīvo aktu normas, SIA MEDIA EKSPERTI saglabā ar pircējiem noslēgto pirkuma līgumu grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kas tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

Mārketinga aktivitātes:

Reģistrējoties vai veicot pirkumus mūsu interneta veikalā, jums ir iespēja piekrist un bez maksas saņemt informāciju no interneta veikala par īpašajiem piedāvājumiem savā e-pastā, kā arī iegūt tiesības piedalīties dažādās akcijās, loterijās un projektos, kas tiek veikti pēc uzņēmuma iniciatīvas.

Ja jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā:

E-pasta vēstules apakšā spiediet uz norādes “Atteikties no jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas”. Izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

Sūtiet mums ziņu uz info@pecnumuriem.lv. Izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

SIA MEDIA EKSPERTI patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi, kā arī, ja veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, klients nav norādījis vai nekorekti norādījis pasūtījuma numuru.

Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar pārskaitījumu, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar jūsu bankas dienas maksājumu limitu.

Ja jums ir radušies jautājumi, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi: info@pecnumuriem.lv

14 DIENU ATGRIEŠANA

14 DIENU ATTEIKUMA TIESĪBAS VEIDLAPA